חליפות חתן  052-8302775

halifa

גם גברים שמעידים על עצמם שהם לא בוחרים בגדים על פי צו האופנה, אין ספק לרגע שישנה השפעה רבה לאופנה הקיימת ולטרנדים השונים על בחירת הבגדים – גם ביומיום וגם באירועים מיוחדים. אופנת גברים משתנה ומתפתחת לאורך השנים, ולא מעט, גם בזכות שינויים הקשורים במידה הרבה שבה משקיעים גברים בטיפוח האישי שלהם. אלא שגם מי שאיננו בקיא ברזי התחום או מתעדכן בטרנד הלוהט ביותר עדיין מבין שיש יום אחד שבו הוא חייב לשים לב, להקשיב, למדוד, ולבחור חליפה כמו שצריך. היום הזה הוא יום החתונה, יום שבו צועדים שניים יחד לעבר החופה, וכפי שרבים בוחנים את הכלה ואת שמלתה הלבנה שנתפרה במשך שבועות רבים, כך הם נושאים עיניים גם אל החתן. המשמעות היא שבחירת החליפה צריכה להתבצע בהתאם לכללי הטקס – ולכללי האופנה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לצלוח את ההחלטה הגדולה שלפניך, הבחירה בחליפת חתן.  

 

השילוב בין סטייל אישי לאופנה

בכל מה שקשור לאופנת גברים ולחתונות, נדמה שישנן חליפות חתן רבות שיכולות להתאים גם לטעם האישי שלך וגם לאופנה העכשווית. אם ההעדפה שלך היא מראה מטופח ומושקע מאוד, חליפות חתן רבות יכולות להתאים במיוחד לך, עם עניבה או פפיון, עם או בלי מקטורן, וכמובן עם נעליים מדויקות להשלמת המראה. מי שמעדיף באופן כללי בגדים קלילים ונוחים יותר יכול לשמור על הקו הזה גם באירוע הגדול שלו, מבלי להיראות מוזנח או מרושל. חליפות חתן רבות מתאימות בדיוק לגברים מהסוג הזה, ועם לבוש שיקי ונוח תוכל להיות משוחרר גם בזמן הצילומים, גם בזמן החופה וגם במשך הריקודים, הזמן שבו הנוחות היא החשובה ביותר.

 

התאמת החליפה גם לקונספט

רגע לפני שאתם בוחרים את החליפה שלכם לחתונה עצרו לרגע ובדקו האם היא מתאימה גם לאירוע עצמו. חתונות שמתקיימות בחיק הטבע, ביום שישי בצהריים, הן חתונות שהלבוש המתאים בהן הוא פשוט וקליל יותר. חליפת שלושה חלקים תתאים הרבה פחות במצבים מהסוג הזה. לעומת זאת, לחתונה יוקרתית כנראה עדיף לכם לבחור טוקסידו או חליפת חתן לבן ומושקעת. כמובן שכדאי לקחת בחשבון גם סוגיות כמו מזג האוויר הצפוי, ואם אתם נישאים בעונת מעבר שבה יש סבירות גם לגשם ולטמפרטורות נמוכות, מוטב שתהיו מוכנים לכל תרחיש. לבסוף, אל תשכחו להתייעץ גם עם הכלה. אתם אולי לא רשאים לראות את השמלה שלה עד ליום החתונה, אבל מאחר והיא יודעת מה היא עומדת ללבוש ויש לה בוודאי גם טעם לא רע בכל הקשור לאופנה, סביר להניח שהיא תוכל להמליץ על חליפות חתן שיתאימו לקונספט של האירוע וגם ישתלבו היטב עם המראה שהיא מתכננת לעצמה, כך שתיראו כמו זוג קלאסי ומיוחד שמשתלב יחדיו בצורה טבעית ומדויקת ביותר.

 

הקשר בין אופנת גברים לחליפת החתן