חליפות חתן  052-8302775

halifa

בין המשימות הרבות שניצבות לפניכם כשאתם מתקרבים ליום נישואיכם, ישנה משימה אחת קצת יותר מאתגרת והיא המשימה של בחירת החליפה. בעוד גברים רבים מחליטים להפגין עצמאות מוחלטת ולבחור לבד את החליפה שלהם, אחרים כבר מבינים שכדאי לשלב את הכלה בהחלטה הזו. הסיבה לכך היא לא רק שלכלה יש חוש אופנתי לא רע והיא יכולה לתת לכם עצות טובות, אלא שאפשר וכדאי ליצור התאמה מסוימת בין חליפה לגבר לבין שמלת כלה לאישה. אם לקראת האירוע הגדול תופרת הכלה שמלה מפוארת במיוחד, היא זקוקה לחתן שיצעד לצדה בחליפה מתאימה ולא במכנס רחב פשוט עם חולצה שנקנתה על החוף בתאילנד. מנגד, חתונה פשוטה בחיק הטבע שבה הכלה לבושה בשמלה קלילה ופשוטה יותר תחייב גם את החתן להתלבש בהתאם, ולהימנע מחליפה. 

 

הקו הדק שבין אופנתיות לביזאריות

אם אתם כבר מבינים שאתם צריכים להתאים את עצמכם לאירוע, לקונספט ולכלה שלכם, אתם בוודאי מבינים גם שאין ברירה ואתם פשוט צריכים למצוא חליפה שאולי קצת שונה מהטעם האישי שלכם, אבל עדיין תאפשר לכם להרגיש נינוחים. הכלל החשוב שצריך לזכור כשיוצאים לחפש חליפה כזו הוא שלצד צו האופנה והטרנדים הקיימים יש לא מעט טרנדים קצת יותר הזויים, שאולי נראים טוב על אחרים אבל הרבה פחות עליכם. זכרו מה אתם אוהבים יותר ומה פחות, מה יפה ומה פשוט נתפס כמוזר, ובחרו חליפה אופנתית ויפה, שתחמיא לכם ותגרום לכם להרגיש מאוד נינוחים – מבלי שאיש מבין האורחים שלכם ירים גבה. סביר להניח שבעודכם עומדים נרגשים תחת החופה לא תרצו לשמוע אנשים בקהל שואלים מי הוא האיש המוזר שעומד לצד הכלה היפהפייה. הימנעו מכך מראש.

 

חליפה חד פעמית – או לשימוש חוזר?

בבחירת חליפה לגבר מומלץ שתנסו לחשוב האם הבגד שאתם מודדים כעת בחנות המעצבים הוא בגד שתוכלו ללבוש שוב. אם מדובר על חליפה עם עניבה, סביר להניח שהיא לא תשמש אתכם בחיי היומיום יותר מדי. מצד שני, גם אחרי החתונה שלכם תוזמנו לאירועים אחרים, של חברים ושל בני משפחה, ולאירועים הללו תרצו בוודאי להגיע כשאתם במיטבכם. אם תבצעו רכישה חכמה וטובה לחתונה שלכם, יתכן שתוכלו להשתמש בחליפה הזו שוב בהמשך, או לפחות בפריטים שונים שמרכיבים אותה. נעליים יפות וטובות בהחלט ניתן לנעול שוב באירוע של החבר הכי טוב, ואילו המקטורן היוקרתי ייראה נפלא גם על חולצת כפתורים אחרים בחתונה של אחותך. חליפות חתן יכולות להיות יקרות למדי, בוודאי אם אתם משקיעים בבחירת חליפה איכותית שעשויה מחומרי גלם משובחים ונתפרת בצורה מדויקת למידותיכם. אז אם אתם עומדים לשלם סכום כסף מכובד על חליפה, עדיף שהיא תהיה שימושית גם בעתיד, לא? זהו עוד מרכיב חשוב במושג שנקרא "קנייה חכמה".

ההתאמת חליפה לגבר לשמלת הכלה