חליפות חתן  052-8302775

halifa

בואו נודה על האמת – בחירת חליפות בר מצווה היא משימה שמחייבת תשומת לב רבה לא פחות מאשר בחירת חליפות חתן. הערב הזה, שבו יתאספו כל החברים של הילד מהכיתה וכל בני המשפחה הקרובים והרחוקים, הוא הערב שבו תציינו את הפיכתו לגברבר צעיר, וזהו אירוע מיוחד ומרגש. למעשה, זהו האירוע המרגש ביותר לפחות בעשור הקרוב, עד ליום שבו תזכו ללוות אותו בדרך לחופה. אם כן אין ספק שכיאה למעמד הזה צריך הילד חליפה שתהיה לו נוחה (לערב שלם של ריקודים ונימוסים לאורחים) ואסתטית (לטובת התמונות שיראה לנכדים שלו בעוד ארבעים שנה). אם אתם קצת מבולבלים, או שאתם פשוט לא יודעים מאיפה להתחיל ובאיזו מידה אפשר ורצוי לתת לילד להכריע, המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם, ההורים. הוא יעזור לכם ולחתן בר המצווה לבחור את החליפה הנוחה והטובה ביותר עבורו.

 

נותנים מקום של כבוד לטעם אישי

סביר להניח שבעת קריאת שורות אלה ישנו טרנד מסוים שכובש את ישראל בכלל ואת 

בני הנוער בפרט, אבל לפני שאתם מכריחים את הילד להתאים את עצמו לאופנה כזו או אחרת מוטב שתעצרו ותשאלו אותו מה הוא מעדיף. כן, הדעה האישית שלו חשובה, שהרי הילד מגיע לגיל מצוות וחוגג גיל שהוא סמל לבגרות ולבשלות, מה שאומר שהוא גם בעל דעות מוצקות משל עצמו. אל תחליטו על דעת עצמכם שהוא צריך ללבוש חליפה עם עניבה שחורה או פפיון, בטח אם הילד מעדיף להישאר נאמן לסטייל האישי שלו שמורכב בעיקר מג'ינסים. כדי לספק לו מראה יוקרתי יותר הציעו לשלב חולצה יפה ומרשימה כיאה למעמד המיוחד והמרגש הזה, והיו בטוחים שהוא מרגיש נינוח בתוך הבגד שהוא מודד, שכן הנוחות היא אחד המרכיבים הקריטיים – אם לא הקריטי ביותר.

איך לבחור חליפות בר מצווה?

בגדים נינוחים, נושמים וקלילים

ג'ינס וחולצה, טוקסידו או מכנס מחויט עם מקטורן – כל שילוב הוא אידאלי, כל עוד הילד מרוצה ואתם בטוחים שהבחירה הזו תהיה טובה גם לאורך האירוע כולו. קחו בחשבון שהילד ירקוד וישתולל עם חבריו ועם בני המשפחה, ואם אתם מתכננים אטרקציות שונות סביר להניח שהוא יזיע לא מעט. בגדים מתאימים, אשר מסוגלים לספוג את הניחוחות ואת הנוזלים, הם הבגדים האידאליים עבורו. מצד שני, אל תשתוללו יותר מדי ואל תבחרו חליפה מורכבת ומיוחדת מדי. חליפות בר מצווה נועדו לערב אחד בלבד, ובניגוד לחליפות חתן שניתן למצוא שלל תירוצים לשחזר באירועים אחרים, לחליפה הזו הילד כנראה יהיה גדול מדי תוך זמן לא רב, מה שאומר שאתם צפויים להשקיע סכומי עתק בבגד חד פעמי. מצד שני, אל תחסכו יותר מדי, ובטח שלא על חשבון הנוחות והאסתטיקה שהרי הילד יהפוך לערב אחד לכוכב הערב, ולכבוד המאורע מגיע לו להיראות כמו כוכב אמיתי.