חליפות חתן  052-8302775

halifa

במקרים רבים - גיע החתן המיועד והנרגש אל חנויות המעצבים כשהוא מלווה בצי של מלווים, ובעיקר מלוות, כדי שאלה יוכלו לסייע לו בבחירה הלא-פשוטה של חליפה לאירוע הגדול שבו הוא צפוי להיות מסמר הערב. מאחר וגברים לא מעטים מעדיפים באופן עקרוני להימנע ממושגים כמו מדידות או שופינג, גם החוויה של רכישת חליפת חתן היא לא חוויה פשוטה עבורם, והבחירה בין חולצות בצבעים שונים, מכנסיים בשלל גזרות, עניבות, חפתים, נעליים ואפילו חגורות – היא בחירה מורכבת. הבעיה הגדולה יותר מתחילה כשהמחיר מתחיל להתברר והחתן הנרגש, שעוד לא הספיק לישון מאז החל לתכנן ארוחת ערב גרנדיוזית ויקרה במיוחד ל-400 חברים ובני משפחה, מבין שהוא צריך להוציא סכום כסף לא מבוטל גם על החליפה שילבש ככל הנראה ערב אחד בחייו. אם כן, בעודכם בודקים ומשווים מחירים של חליפות חתן, הנה כמה טיפים קטנים שיעזרו לכם לעבור את זה טוב יותר.

 

 

הזול ביותר הוא גם היקר ביותר

הכותרת הזו יכולה קצת לבלבל אבל אם תחשבו על זה לרגע תבינו עד כמה היא נכונה. כפי שקורה בכל תחום אחר בחיים, רכישת מוצר זול עשויה להתברר כשגיאה יקרה כאשר תקלות צצות ותיקונים נדרשים. מאחר ותיקונים עולים כסף אתם עשויים לגלות שהחליפה הזולה איננה זולה כל כך, בטח אם אתם צריכים להוסיף תשלום נפרד למכפלת, לתיקונים, לחפתים ולעוד שלל תוספות וליטושים. זו גם לא אטרקציה גדולה לרכוש חליפה זולה שעשויה מחומרים ירודים אשר עלולים להוביל לתאונות הלבשה לא מאוד נעימות דווקא ברגעים הגדולים של הערב שלכם. אם כן, אל תתפשרו על האיכות, גם אם זה אומר שאתם עומדים לשלם קצת יותר.

 

הסוד הוא בתכנון

אל המדידות אתה בוודאי מגיע עם אימא שלך, עם אחותך או עם הכלה, וגם עם חבר טוב אחד לפחות. אם כן, תן לצוות היועצים שלך להביע עמדה כנה ואמיתית ביחס לחליפה שאתה לובש, וגם אם מצאת בחנות מסוימת חליפה במחיר מאוד משתלם אבל התגובות עליה צוננות, כנראה שהמחיר לא שווה את זה. גם אם נדמה לך שבחתונה שלך אתה שחקן משנה שצועד לצד הכוכבת הראשית בשמלה הלבנה, האמת היא אחרת לגמרי. נכון, הכלה מקבלת הרבה פוקוס בזכות השמלה המושקעת, אבל אתה השחקן הראשי, ולא פחות מזה. בתור שחקן ראשי אתה צריך להיראות במיטבך כאילו היית לפחות ג'ורג' קלוני או בראד פיט, וכדי שיראו בך כוכב אמיתי ולא סיידקיק, חליפה מעוצבת ומרשימה היא בגדר חובה. קבל את ההחלטות שלך מראש ונסה לקבוע על מה תסכים להתפשר ועל מה לא, אילו גזרות מועדפות עליכם ואילו צבעים יתאימו לך יותר, אבל עדיף שבמהלך התכנונים הללו תבדוק גם מה האפשרויות שעומדות בפניך, אילו מעצבים מציעים איכות טובה יותר ומהו התקציב הריאלי לחליפה יפה וטובה. 

חליפות חתן מחירים