חליפות חתן  052-8302775

halifa

בעוד הכלה המיועדת סוקרת עשרות מגזינים מודפסים ומקוונים ובהם דגמים רבים של שמלות כלה עם או בלי מלמלה, בתוספת חרוזים או עם פנינים לאורך הכתפייה, אצל גברים הבחירה אמורה להיות קצת יותר קלה. גברים אינם משקיעים זמן רב במדידות ובוודאי שלא בסריקת עשרות דגמים ועיצובים, ובכל זאת ישנו כיום היצע עשיר מאוד של חליפות חתן מעוצבות, מה שמחייב גם אותך להיות מוכן הרבה יותר לקראת רכישת החליפה שתיזכר לדורי דורות באמצעות אלבום התמונות המעוצב, האלבום הווירטואלי שיככב בפייסבוק ואפילו המגנטים על המקררים של בני המשפחה והחברים. אם כן, רגע לפני שאתה יוצא לחנות הקרובה ובוחר את החליפה הראשונה שאתה מוצא על הקולב, בדוק שאתה יודע מה אתה באמת צריך לחפש ואיפה ממש לא כדאי לך להתפשר. 

 

נקודות שעליהן אין פשרה

נוחות ואסתטיקה. שתי המילים הללו מסכמות בצורה הטובה ביותר את הנקודות שעליהן אסור לך להתפשר בשום פנים ואופן כשאתה מחפש חליפה לחתונה שלך. השילוב הזה נראה לפעמים קצת לא הגיוני או לא קיים, אבל הוא בהחלט שם בחוץ, אתה רק צריך קצת סבלנות. חשוב שתישאר נאמן למה שאתה כבר מכיר ואוהב, כך שאם אתה ממש לא טיפוס של עניבות, זה לא הזמן להתחיל להתנסות בהן בעיקר משום שתתענה לאורך היום כולו, לרבות בזמן הצילומים (הרבים) ובשעת החופה. אם הגזרה המועדפת עליך היא גזרה צמודה יותר, משום שהיא מחמיאה לך והתרגלת אליה, נסה למצוא מכנסיים בגזרה הזו בדיוק שישתלבו עם החולצה ועם המקטורן (אם תרצה ללבוש אותו). האסתטיקה היא קריטית שהרי אתה אחד משני הכוכבים הגדולים של האירוע הזה, אבל היא לא מחייבת אותך לעשות ויתורים בכל מה שקשור לנוחות, וזה כלל ברזל שצריך להנחות אותך גם כשאתה בוחן את האפשרויות שלפניך.

 

חשוב שני צעדים קדימה

ישנם עוד שני פרטים חשובים שיש לקחת בחשבון כאשר מודדים חליפות חתן מעוצבות, והם גם קשורים זה בזה במידה רבה. אם החתונה צפויה להתקיים ביולי ואתה בוחר את החליפה שלך כבר בחודש מרץ, מזג האוויר עשוי להטעות. גם אם עדיין קצת קריר ואתה רגיל לבגדים עבים ומחממים יותר, החליפה שתלבש באחד החודשים הלוהטים ביותר בישראל חייבת להיות קלילה ונינוחה יותר. חתן נוטף זיעה זה בהחלט לא אטרקטיבי, והריחות שימלאו את החופה לא ינעימו לכלה, להורים וגם לא לרב. חשוב גם על הריקודים לאחר מכן, והקפד לבחור חולצה שתוכל להתמודד בגבורה עם הנטייה שלך לרקוד ולהשתולל לצלילי המוזיקה, למען האסתטיקה והנוחות האישית שלך. גם אם החתונה מתקיימת בחודש ינואר הגשום סביר להניח שבאולם המחומם האווירה תהיה שונה מזו שבחוץ, ולכן חולצה קצרה ונוחה לשלב הריקודים היא אופציה טובה מאוד – וריאלית מאוד.

איך בוחרים חליפות חתן מעוצבות?