חליפות חתן  052-8302775

halifa

חליפות לאירועים

תופרים חליפות

מדריך מקוצר לבחירת חליפות לאירועים

המיתוס קובע שלנשים נדרש זמן רב להתכונן לאירוע גדול – בין אם ליום החתונה שלהן ובין אם לאירוע של חברה טובה או משפחה. הן בוחרות שמלה חודשים מראש, קובעות סדרת מדידות עד הרגע האחרון ממש וגם זקוקות למלווה שתקבל הנחיות איך לתפעל את השמלה המורכבת. גברים מאמינים שאצלם זה מאוד פשוט: נכנסים, קונים ויוצאים. אבל המציאות קצת אחרת והסיבה היא פשוטה. לא כל חליפה מתאימה לכל אחד, ולמען הנוחות והאסתטיקה כדי לבחור חליפות לאירועים מספיק זמן מראש ולו כדי שתוכלו לבצע בה תיקונים ככל שתידרשו אליהם.

 

חליפות אירועים - איפה כדאי לשים דגש

מה בכל זאת דורש את תשומת לבכם כשאתם יוצאים למשימת איתור חליפות לאירועים? וובכן, בין אם אתם זקוקים לחליפת חתן ובין אם לחליפה לאירוע של בן משפחה או חבר קרוב, סיכוי סביר ביותר 

הוא שתרקדו במהלך הערב, שהרי זוהי מצווה לשמח חתן וכלה. אם כן, כדאי שהחליפה תהיה מספיק נוחה ותאפשר לכם לרקוד ולהשתולל כמה שרק תרצו. שרוול צמוד מידי, בד איכותי שלא סופג זעה ומכנסיים שלא יושבות כמו שצריך – כל אלה עשויים לפגוע גם בהופעתכם החיצונית וגם במידת החופשיות וההנאה שלכם במהלך הערב.

חליפות אירועים - איכות היא שם המשחק

סוג הבד ממנו מורכבת החליפה שלכם הוא נושא חשוב מאוד. במדינת ישראל ידוע שהקיץ חם מאוד ולרוב גם לח מאוד, כך שאם מדובר באירוע קיץ הדבר האחרון שתרצו הוא חליפה מבד כבד שיקשה עליכם להתמודד עם מזג האוויר. האיכות חשובה גם לשמירה על הבגד במהלך האירוע עצמו, שהרי בד פשוט יותר עשוי להיקרע אם תשתוללו קצת יותר מדי. הנושא הזה מוביל אותנו לנקודה חשובה נוספת, והיא השימוש בחליפה לאירועים עתידיים. מאחר ויש לכם עוד כמה בני משפחה שצפויים להתחתן, כמה חברים שאתם מנסים לשדך ואולי גם בר מצווה לילד שלכם, חליפה איכותית תוכל לשרת אתכם נאמנה גם באירועים אחרים, מה שיחסוך לכם כסף וזמן בפעם הבאה. בקיצור, זוהי השקעה לטווח הרחוק, והיא בהחלט שווה את זה.

 

מה הסגנון שלכם?

בבואכם לבחור חליפה, נסו להבין ולהחליט מהו הסגנון המועדף עליכם. האם תעדיפו חליפה עם עניבה או אולי עם וסט? ואילו נעליים יהיו לכם נוחות עם החליפה שתבחרו? ואיזה צבע תרצו? השאלות הללו חשובות ודורשות תכנון מוקדם כדי שתדעו בדיוק מה אתם רוצים. מעצב אישי יוכל לעזור לכם גם בשלב הזה, שכן הוא יוכל להמליץ על סגנון פופולארי, צבעים שיתאימו לכם ועל בדים שיתאימו לכם. אז אולי נשים עדיין משקיעות יותר זמן ומחשבה בשמלה שלהן, אבל גם לגברים זוהי משימה שעשויה להיות לא פשוטה. כל שצריך הוא קצת סבלנות והחלטיות, וגורם שיוכל לסייע לכם לקבל החלטה נכונה וטובה.