חליפות חתן  052-8302775

halifa

חתנים רבים, כאשר הם מתלבטים באשר לחליפה המתאימה לאירוע הגדול שלהם, נוטים לחשוב שביום הזה הם אמורים ללבוש חליפה שאולי לא תהיה מאוד נוחה או לא בדיוק לטעמם האישי, אבל אין ממש ברירה. אם התפיסה הזו מובילה גם אתכם כעת, כשאתם עומדים בפני שלב המדידות והבחירה של בגדי חתן מתאימים לחתונה שלכם, אולי זה הרגע לעצור ולקרוא את המאמר הזה. 

 

הישארו נאמנים לעצמכם

הכלל הראשון והחשוב ביותר שכל חתן צריך להכיר הוא שגם ביום החתונה שלכם אתם צריכים להרגיש מאוד נינוחים בבגד שלכם. אם תחשבו על זה לרגע תבינו שהאירוע הוא לא רק שלוש או ארבע שעות של חופה, ארוחה וריקודים. למעשה מדובר על שעות רבות של חיוכים למצלמה, פוזות בלוקיישנים נבחרים, צילומי משפחות ועוד שלל משימות ואחריות. אם תעברו את כל זה כשאתם לבושים בבגד שאיננו מתאים לכם, שאינו נוח או שאתם פשוט לא באמת אוהבים, כנראה שיהיה לכם הרבה פחות נעים ולא מאוד מהנה. 

שמרו על הנוחות

טיפ חשוב נוסף הוא לזכור שאתם צריכים להיות מאוד נינוחים, לאורך היום כולו ובעיקר בזמן הריקודים. חליפה עבה ומחממת תהיה טובה לחופה בחוץ כשקצת קריר, אבל תתאים פחות לרגע שבו תשתוללו על הרחבה ותתחילו להזיע. אם החתונה בחורף מומלץ להצטייד בחולצה נוספת להחלפה, כדי שתהיו קלילים יותר בזמן הריקודים. אתם יכולים להצטייד בחולצה נוספת או לדאוג שמתחת למקטורן שתלבשו כל היום תהיה חולצה נושמת, שתספוג את הזיעה טוב יותר ותאפשר לכם לרקוד בלי לחשוש ובלי להתייבש מהחום.

 

בחרו גזרה מחמיאה

גם אם אתם בוחרים לעצמכם בגדים בשגרה, אולי בבחירה הזו של בגדי חתן כדאי שתקשיבו גם לעצה של בת הזוג, זו שאיתה אתם עומדים לבלות את חייכם. האישה שלצדכם, זו שמכירה את הטעם האישי שלכם וגם את הגוף שלכם, תדע לתת לכם רעיונות והצעות לבגדים שיחמיאו לכם ועדיין תרגישו בהם נינוחים ויפים. חשוב לזכור שלא כל בגד יתאים לכל אחד, בוודאי לנוכח ההבדלים הפיזיים הנובעים מגובה, משקל או מבנה גוף, ולכן מומלץ לבחור בגד שיטשטש את הכרס הקטנה או דווקא ידגיש את שרירי הזרועות שלכם.

 

אל תתפרעו

כאמור, החתונה היא אירוע גדול ומיוחד, ורבים מעדיפים להשקיע לא מעט בבגדי חתן, בצדק רב. עם זאת, הבחירה שלכם צריכה להיות חכמה ומדויקת, ואם היא תהיה כזו סביר להניח שתוכלו גם לנצל את החליפה שוב באירועים נוספים. אם כן, בחרו חליפה שתוכלו ללבוש שוב, ועדיף שהיא תהיה חליפה שאיננה פרועה או משונה מדי, אלא משהו שמתאים לכם באופן אישי, לסטייל שלכם, למידות שלכם, ולאירוע גדול כל כך. זכרו שביום הזה תקבלו לא מעט תשומת לב ותצטלמו לא מעט. אל תתפשרו על המראה – ולא על הנוחות.

 

טיפים לבחירת בגדי חתן